1129 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juni 2020 -
8158 Oljemålning
Eila Juntunen, Hamn. Signerad. Olja på duk, 30x44 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 9 mars 2020 -
4709 Oljemålning
Eila Juntunen, Glasblåsare, 60x55
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2017
1439 Oljemålning
Eila Juntunen, "Pojken, hunden & katten65 x 44
Såld: 150 kr
Såldes den 6 januari 2014 -
1441 Oljemålning
Eila Juntunen, "Arbete på sädesfältet, 80 x 80
Såld: 150 kr
Såldes den 6 januari 2014 -
5227 Oljemålning
Eila Juntunen, "Sju bröders frieri", 60 x 73
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2008
5220 Oljemålning
Eila Juntunen, Ekipage, 78 x 78
Såld: 200 kr
Såldes den 3 november 2008 -
8045 Oljemålning
Eila Juntunen, tvätterskor, 54x64
Såld: 1.800 kr
Såldes den 7 januari 2008 -
8046 Oljemålning
Eila Juntunen, interiör, 64x72
Såld: 450 kr
Såldes den 7 januari 2008