Föremål som liknar Eduard Wiiralt
7378 Grafiska blad
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2024
4090 Grafiskt blad
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
6156 Etsning
Såld: 7.800 kr
Såldes den 25 november 2019
4119 Litografi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 18 november 2019
4029 Etsning
Såld: 14.000 kr
Såldes den 17 oktober 2016
7196 Etsning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 juni 2016
7192 Etsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 20 juni 2016
3015 Etsning
Såld: 7.400 kr
Såldes den 31 augusti 2015
1034 Etsning
Såld: 11.000 kr
Såldes den 31 mars 2014