3405 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 8 november 2021 -
5243 Akvarell
Edith Jansson. Signerad, 1989. Motivet: 23x32cm
Såld: 150 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
8478 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 november 2018
2288 Färglitografi
Edith Jansson, bröllopsfölje, 62x74
Såld: 300 kr
Såldes den 3 augusti 2009 -
6082 Färglitografi
Edith Jansson, 82/350, 47x59
Såld: 200 kr
Såldes den 1 augusti 2005 -
3262 Färglitografi
HC,17/20, Edith Jansson, 50x60
Såld: 200 kr
Såldes den 11 februari 2002