3072 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 11 december 2023 -
3024 Blandteknik
Såld: 1.300 kr
9288 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 16 mars 2020
5183 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
2484 Färgetsning
Lizzie Lundberg, -88, båt, motivet: 27x20 ca, 19/260
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juni 2017 -
4114 Etsningar
4 st. Sture Lundberg (1900-1930), motivet: 12x9
Såld: 600 kr
Såldes den 10 april 2017
3570 Takarmatur
Såld: 300 kr
Såldes den 25 april 2016 -
3571 Takarmatur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 april 2016 -
4167 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 29 september 2014