9189 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 14 december 2020 -
3317 Oljemålning
E Hedenström, Landskap, signerad. Olja på duk, 45x60
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2019 -
3408 Oljemålning
E Hedenström, Blomsterstilleben, signerad. Duk, 24x33
Såld: 100 kr
Såldes den 21 maj 2018
7325 Oljemålning
E Hedenström, Kyrktorn, 55x46
Såld: 100 kr
Såldes den 13 oktober 2014 -
1054 Oljemålning
E Hedenström, Skeppsbron, 23x33
Såld: 300 kr
Såldes den 10 november 2008