4129 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2022 -
4594 Färglitografier
2 st, Sture Berger, bladets mått: 36x28,8/170
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018 -
2255 Bordsfotogenla..
glas/mässing, "Lampe Berger" , France, höjd: 16
Såld: 250 kr
Såldes den 25 maj 2009
5580 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 april 2009 -
2543 Vattenkanna
Carl Arne Berger Gustavsberg, höjd: 34
Såld: 650 kr
Såldes den 6 april 2009 -
8357 Oljemålning
Signerad E Berger, Motiv från Lofoten, 38x46
Såld: 2.000 kr
Såldes den 3 november 2008
8656 Oljemålning
E Berger, Motiv från Lofoten, 45x53
Såld: 3.600 kr
Såldes den 25 februari 2008 -
1113 Blandteknik
Robert Le Berger, "Parismotiv" 33x40
Såld: 250 kr
Såldes den 8 oktober 2007 -
1630 Oljemålning
E Berger, 'Lofoten', 43x51
Såld: 3.700 kr
Såldes den 27 februari 2006