Föremål som liknar Drottningholms slott
8377 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
8183 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 1 april 2024
2017 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 24 april 2023
5081 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 april 2020
7192 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 28 oktober 2019
4358 Etsning
Drottningholms slott, motivet: 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018
8613 Etsning
Drottningholms slott, motivet: 26x38
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2017
5104 Kopparstick
Såld: 700 kr
Såldes den 22 augusti 2016
1164 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 augusti 2016