Föremål som liknar Diverse lösa blad
8005 Grafiska blad
modell äldre, diverse lösa blad
Såld: 2.800 kr
Såldes den 1 april 2024
7476 Teckningar / s..
Parti diverse lösa blad
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2017
1095 Grafik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2013
5598 Färglitografier
Såld: 2.100 kr
Såldes den 30 juli 2012
5330 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 26 mars 2012
5112 Litografier
+ akvareller, diverse lösa blad
Såld: 2.400 kr
Såldes den 7 juni 2010