4448 Collage
Deljou Kamy (f. 1957), signerad. Motivet: 16x11,5 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
8136 Blandteknik / ..
Deljou Kamy, Komposition, motivet: 16 x 11, 5
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juni 2015 -
8668 Färglitografi
Deljou Kamy, 13/250, 'Music II', motivet: 50 x 35
Såld: 800 kr
Såldes den 17 februari 2014
8667 Collage
Deljou Kamy, Kolonner, bladets mått. 41x 23
Såld: 250 kr
Såldes den 17 februari 2014