9410 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
8326 Akvarell
David Söderholm, insjölandskap, signerad, 29x33
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
7444 Oljemålning
David Söderholm, Kyrka, 55x45
Såld: 2.800 kr
Såldes den 2 mars 2015
1210 Oljemålning
David Söderholm, Landskap, 55x79
Såld: 400 kr
Såldes den 7 februari 2011 -
2116 Akvarell
David Söderholm, 1927, marin, 39x63
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 november 2010 -
4245 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 1 mars 2010
2394 Oljemålning
David Söderholm, Landskap, 55 x 80
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 februari 2010 -
6600 Oljemålning
David Söderholm, Tjällvesta, 1915, Allé, 41x53
Såld: 300 kr
Såldes den 19 maj 2008 -
1068 Akvarell
David Söderholm, Landskap 1954, 48x65
Såld: 3.000 kr
Såldes den 12 december 2005