Föremål som liknar David Ahlqvist
6376 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 juni 2021
4113 Etsning
David Ahlqvist, Signerad. Motivet: 25x16 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 11 januari 2021
2041 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 oktober 2018
4026 Etsningar
2 st. David Ahlqvist, motivet: 12x15 + 15x23
Såld: 300 kr
Såldes den 9 april 2018
3073 Oljemålning
David Ahlqvist, Gotlandsmotiv, 45 x 54
Såld: 700 kr
Såldes den 23 november 2015
4050 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 16 februari 2015
1473 Oljemålning
David Ahlqvist, 1935, 32x48
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 februari 2015
8160 Etsningar
+ bok, David Ahlqvist, motivet: 25x16, 13x8
Såld: 500 kr
Såldes den 8 december 2014
1303 Etsning
David Ahlqvist, Hus, motivet: 15x20
Såld: 400 kr
Såldes den 13 januari 2014