6034 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 september 2020 -
7097 Karta
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 juni 2018 -
8309 Oljemålning
Cornelius, blomsterflicka, signerad, 47x36
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2017
2078 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
2610 Akryl
Cecilia Björk (f. 1971), "Cornelius", 70x50
Såld: 500 kr
Såldes den 20 september 2010 -
4102 Kompass
på ställning, Cornelius Knudsen Köpenhamn, Dia30
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 april 2009