5608 Litografi
Conrad Kiesel, läsande kvinna, signerad, 28x22, 5
Såld: 300 kr
Såldes den 10 december 2012 -
3033 Glasmålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 26 november 2012
Föremål som liknar Conrad Kiesel
- Träfflista
- alla
- Visa alla