8145 Skåp
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 april 2024 -
4294 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
2004 Glas
Såld: 700 kr
Såldes den 11 november 2019
6117 Glas
Såld: 300 kr
Såldes den 28 oktober 2019 -
9189 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 januari 2019 -
7630 Handskrift
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 januari 2019
4135 Gravyr
Efter Carolus Gregori, 35x26
Såld: 250 kr
Såldes den 14 november 2016 -
6462 Gravyr
Carolus de languval, motivet: 56x47
Såld: 700 kr
Såldes den 21 september 2015 -
5445 Karmstolar
Såld: 550 kr
Såldes den 30 januari 2012