Föremål som liknar Carl Larson
1014 Etsning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
6019 Etsning
Carl Larson, Suzanne och Gunlög, motivet: 30x20
Såld: 800 kr
Såldes den 3 augusti 2015
5377 Etsning
Carl Larson, ej sign, "Lisbeth", motivet: 12 x 16
Såld: 400 kr
Såldes den 13 april 2015
5005 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 2 juni 2014
8535 Tryck
Såld: 300 kr
Såldes den 11 februari 2013
2728 Grafik
parti, diverse, bland annat Carl Larson
Såld: 2.000 kr
Såldes den 21 september 2009
1135 Litografi
Efter Carl Larson -1901, Interiör, 38x54
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 juli 2009
1169 Flaska med lock
Såld: 150 kr
Såldes den 10 november 2008
4009 Etsning
Carl Larson, "Suzanne och Gunlög, 30x20
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 oktober 2006