4059 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
2015 Färglitografi
Såld: 34.000 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
1036 Litografisk af..
Calder, tryckt hos Mourlot IMP, 64x46 cm. Ej signerad
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 februari 2020
4016 Färglitografi
Såld: 5.000 kr
Såldes den 11 december 2017 -
8070 Litografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 maj 2016 -
4036 Färglitografi
Alexander Calder (1898-1976), 27/125, motivet: 40x54
Såld: 5.000 kr
Såldes den 26 oktober 2015
8033 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
2708 Färglitografi
Calder (signerad i tryck), 112/300, 70x50
Såld: 750 kr
Såldes den 13 december 2010 -
1630 Färglitografi
Calder, Sign i tryck, 72 x 52
Såld: 500 kr
Såldes den 6 oktober 2008