1092 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 29 juni 2020 -
3014 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 25 mars 2019 -
2224 Oljemålning
Brita Naess, 1940, modell, 36x17
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 februari 2018
7774 Oljemålning
Brita Naess, signerad, 1938, 28x37
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2016 -
1330 Akvarell
Brita Naess, blomsterstilleben, signerad. -52, 29x19
Såld: 700 kr
Såldes den 20 december 2015 -
8330 Oljemålningar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 december 2015
5413 Oljemålning
Brita Naess, 1928, "Spegling", 18 x 16
Såld: 1.300 kr
Såldes den 26 oktober 2015 -
8592 Tusch
Brita Naess, signerad -64, motivets mått: 30x26
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2012 -
6520 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 12 oktober 2009