Föremål som liknar Borch
4014 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 15 januari 2024
9113 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2023
8165 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2023
3245 Matta
orientalisk, Borchalu, 137x205 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 9 januari 2023
3272 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 9 augusti 2021
3266 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 april 2021
8587 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 oktober 2019
8040 Oljemålning
ook, Signerad Borch, Interiör. Olja på duk, 50x60 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 november 2018
2107 Oljemålning
Signerad Borch, Gårdsinteriör. Olja på duk, 50x60 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2018