Föremål som liknar Björn Jonsson
9209 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
3195 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022
6095 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2021
8191 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 8 februari 2021
6201 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 augusti 2018
1111 Litografier
2 st, Björn Jonsson, 310-upplaga, motivet: 40x26 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2017
1054 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 23 januari 2017
7424 Litografier
6 st, Björn Jonsson, 23x33 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2016
3150 Litografi
Björn Jonsson, 50, signerad, motivet: 35x60
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2016