Föremål som liknar Björlin
6029 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 9 maj 2022
8010 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 1 oktober 2018
2078 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juli 2018
9024 Vindflöjel
"Björling 1803" kompåletteradhöjd: 110
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 juli 2014
9319 Oljemålning
C. Björling, signerad. 1927, Landsväg, 47x65
Såld: 450 kr
Såldes den 17 februari 2014
1126 Karrikatyrer
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012
3477 Oljemålning
Björlin, Kust ekor, 33 x 46
Såld: 150 kr
Såldes den 23 maj 2011
4550 Oljemålning
C Björling, skogsmotiv, 39x46
Såld: 350 kr
Såldes den 11 april 2011
3339 Böcker
Såld: 500 kr
Såldes den 20 december 2010