9077 Färgetsning
Birgitta Lundberg, 50/50, signerad. Motivet: 24x24
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
9075 Färgetsning
Birgitta Lundberg, "Fossil", signerad. Motivet: 20x27
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
3025 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 22 oktober 2018
1209 Akvarell
Birgitta Lundberg, "Angela Davies", 77x51
Såld: 250 kr
Såldes den 21 maj 2018 -
1208 Blandteknik
Birgitta Lundberg, "Mahalia Jackson", 68x48 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 21 maj 2018 -
2035 Blandteknik
Birgitta Lundberg, 'Melon', 75x52
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2016
4295 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
4101 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 4 mars 2013 -
8639 Blandteknik
Birgitta Lundberg, Pumpa, 79 x 59
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2011