Föremål som liknar Birger Lundquist
3162 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 november 2023
3279 Teckning
Såld: 150 kr
Såldes den 3 oktober 2022
8020 Teckningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 februari 2022
5007 Tusch
Såld: 150 kr
Såldes den 13 januari 2020
5490 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 14 oktober 2019
5179 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2019
2062 Grafiska blad
Såld: 600 kr
Såldes den 18 februari 2019
1320 Teckning
Såld: 150 kr
Såldes den 15 oktober 2018
1371 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 15 oktober 2018