8514 Akvarell
Bert Forkström. Signerad, daterad 1985,24x35 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 9 mars 2020 -
7262 Akvareller
3 st. Bert Forkström
Såld: 100 kr
Såldes den 1 februari 2010 -
4162 Blandteknik
Bert Forkström, 1985, Ektorp Waldemarsudde, 36x49
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2010
1284 Akvarell
Bert Forkström, "Seglats" 17 x 24
Såld: 150 kr
Såldes den 22 januari 2007