6183 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
6185 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 10 oktober 2016 -
3397 Gravyrer
7 st. Bengt Lilja (f. 1951), hjortdjur
Såld: 700 kr
Såldes den 26 september 2016
3147 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 november 2013 -
3157 Etsning
Bengt Lilja (f. 1951), 1988. Hjortar, 17 x 25
Såld: 350 kr
Såldes den 12 september 2011 -
3245 Tusch
Bengt Lilja (f. 1951), 1975, 'Studie', 18x24
Såld: 250 kr
Såldes den 11 januari 2010
1328 Oljemålning
Sign Bengt Lilja, 1992, Hästhuvud, 82x86
Såld: 1.700 kr
Såldes den 21 augusti 2006