Föremål som liknar Belgien
5321 Skulpturer
3 st, Marbell, Belgien, Figurer. Höjd: 13,5-42 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 11 mars 2024
5252 Armband
18k guld, Belgien. Vikt: 7,8. Längd: 18 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
4088 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 juni 2023
4086 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 juni 2023
3212 Väggarmatur
"Modular", Belgien, Type 380000. Längd: 130 ca
Såld: 900 kr
Såldes den 29 maj 2023
5149 Slaglåspistol
1800-tal, Märkt ELG, Belgien. Längd: 18,5 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 maj 2023
7288 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 6 februari 2023
4061 Spegel
Gustaviansk stil, Belgien, 75x40 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 16 januari 2023
7106 Spegel
Belgien, 1970-tal, 40x40 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 7 november 2022