Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Back


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6511 Skulptur i glas
    Monica Backström (1939-2020), Sverige. Kosta Boda,..//
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 3265 Skulptur
    Monica Backström (1939-2020), Sverige. Svamp, Glas..//
    Såld: 500 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 2029 Skulptur
    Monica Backström (1939-2020), Sverige. Signerad, K..//
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 10 november 2025
  • 9325 Fåtölj
    Scan Sörlie, Mr Box "Highback", fast stoppad sits...//
    Såld: 700 kr

    Såldes den 13 oktober 2025
  • 9197 Knivar
    4 st, bland annat Gerber Guardian Backup knife. Lä..//
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 13 oktober 2025
  • 7215 Etsning
    Christian Due (1925-2004), Sverige. Tegelbacken. S..//
    Såld: 200 kr

    Såldes den 6 oktober 2025




Ladda ner broschyr