Föremål som liknar Back
6511 Skulptur i glas
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
3265 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 24 november 2025
2029 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 november 2025
3002 Blyertsteckning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 oktober 2025
3022 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 20 oktober 2025
4180 Ljusstake
Anneli Ersbacken, brons, Signerad AE. Höjd: 35 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 20 oktober 2025
9325 Fåtölj
Såld: 700 kr
Såldes den 13 oktober 2025
9197 Knivar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 oktober 2025
7215 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 6 oktober 2025