7455 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
6595 Spegellampett
Såld: 500 kr
Såldes den 9 oktober 2017 -
6432 Kolteckning
Såld: 300 kr
Såldes den 25 november 2013
3468 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 9 november 2009 -
4384 Oljemålning
August Berg. Lofoten, 25x16
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 juni 2009 -
8178 Akvareller
2st, August Berg, 18x13 'Barn'
Såld: 800 kr
Såldes den 21 februari 2005
7367 Oljemålning
signerad August Berg, 44 x 27
Såld: 1.400 kr
Såldes den 24 maj 2004