8108 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 21 februari 2022 -
8135 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 februari 2022 -
8693 Litografier
4 st Nils Wahlbom + 1st etsning Arne Lundell
Såld: 250 kr
Såldes den 25 oktober 2010
5174 Etsningar
2 st, Arne Lundell, -78 & 79
Såld: 100 kr
Såldes den 4 oktober 2010 -
5181 Etsning
Blyerts, Arne Lundell
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2008