3613 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 14 juni 2021 -
9518 Golvur
1800-tal. Appelkvist. Höjd: 194 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 23 september 2019 -
5043 Färglitografi
Appelkvist, 194/250, 57x88
Såld: 900 kr
Såldes den 4 oktober 2010
5045 Färglitografi
Appelkvist, 241/250, 88x57
Såld: 600 kr
Såldes den 4 oktober 2010 -
5044 Färglitografi
Appelkvist, 134/250 58x88
Såld: 400 kr
Såldes den 4 oktober 2010 -
3216 Färglitografi
Appelkvist, 90/360, 38x29
Såld: 100 kr
Såldes den 9 augusti 2010
6005 Färglitografi
Anders Appelkvist, Ishockyspelare, 330/360, 50x40
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2010