4449 Collage
Johanna Andersson, "Bortom", signerad 1993,31x18
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
1097 Blandteknik
Johanna Andersson, "Bortom", signerad 1993, 31x18
Såld: 300 kr
Såldes den 17 augusti 2015 -
2069 Krita
1800-tal, Anna Andersson, Flicka med körsbär, 41 x 32
Såld: 350 kr
Såldes den 16 oktober 2006
Föremål som liknar Anna Andersson
- Träfflista
- alla
- Visa alla