4085 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
7513 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 31 oktober 2022 -
8551 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 4 april 2022
4196 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 15 november 2021 -
4558 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 25 februari 2019 -
7442 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 12 november 2018
2276 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 3 september 2018 -
9086 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 14 juli 2014 -
4380 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 28 januari 2013