Föremål som liknar Alf Olsson
6035 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
5276 Collage
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
9313 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 februari 2024
7361 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juli 2023
1010 Skulptur
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 maj 2023
6327 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 8 maj 2023
6279 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
6512 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 8 maj 2023
7175 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 mars 2023