Föremål som liknar Alain Berck-Vitz
4118 Gouache
Såld: 700 kr
Såldes den 7 oktober 2024
9179 Gouache
Såld: 600 kr
Såldes den 23 september 2024
9285 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
4038 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 29 januari 2024
3151 Carborundumets..
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2023
8381 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 21 februari 2022
8190 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 14 februari 2022
8102 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 14 februari 2022
8183 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 februari 2022