Föremål som liknar Aina larsson
2041 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2027 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2023
3152 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2022
9277 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 15 februari 2021
6218 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 19 oktober 2020
2376 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 maj 2020
6082 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2019
6027 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 22 januari 2018
5029 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 11 december 2017