3476 Oljemålning
Abstrakt figur, 93x60
Såld: 500 kr
Såldes den 28 september 2009 -
8332 Blandteknik
Signerad Kupcsynski 1970, abstrakt figur, 39x27
Såld: 900 kr
Såldes den 3 november 2008 -
8331 Blandteknik
Signerad Kupcsynski, abstrakt figur, 40x35
Såld: 450 kr
Såldes den 3 november 2008
4254 Färglitografi
osignerad, (Bengt Lindström), abstrakt figur, 29x23
Såld: 200 kr
Såldes den 20 oktober 2008 -
4253 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 13 oktober 2008