Föremål som liknar A
6050 Teservis & kaf..
3+ 3 delar, Nysilver, Dufva & England
Såld: 700 kr
Såldes den 15 december 2025
5052 Stekfat
Kina, blåvitt porslin, 23x26
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
6261 Skålfat
Kina, 1700-tal. Diameter: 38 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 15 december 2025
5340 Skulpturer/vaser
3 delar, Keramik, England. Höjd: 20-24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6085 Fat
Porslin, Lindner, Bavaria. Längd: 33x33 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
6280 Väggarmaturer
Såld: 500 kr
Såldes den 15 december 2025
6075 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 15 december 2025
6145 Fat
keramik, Riddare. Diameter: 43 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
6025 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025