Föremål som liknar färgkrita
1016 Blandteknik
Såld: 10.000 kr
Såldes den 27 februari 2023
6359 Färgkrita
Såld: 800 kr
Såldes den 9 maj 2022
8053 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 25 oktober 2021
7471 Blandteknik
Såld: 15.500 kr
Såldes den 6 september 2021
4248 Kolteckning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2019
1810 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 4 maj 2015
2057 Färglitopgrafi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 3 mars 2014
1170 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 februari 2014
5183 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 6 augusti 2012