8254 Väska
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 december 2023 -
2208 Skrivmaskin
+ doktorsväska
Såld: 950 kr
Såldes den 23 april 2012 -
2661 Väskor
2 st, Res & Doktorsväska
Såld: 250 kr
Såldes den 5 september 2011
3400 Färglitografi
signerad, doktorsväska, 38/287
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2007 -
3478 Oljemålning
Annika Kjell-77, "Kanin med doktorsväska" 38x46
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 november 2006 -
4050 Hattask +
doktorsväska, skinn
Såld: 200 kr
Såldes den 6 maj 2002