Föremål som liknar 9 st
7191 Kuverttallrikar
19 st. Diameter: 27-30 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7058 Ölglas
9 st, Orrefors. Höjd: 20 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 19 januari 2026
6335 Halsband
9 st, Halvädelstenar. Längd: 40-88 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6508 Kuverttallrikar
19 st. Diameter: 27-30 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6320 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
6371 Supkoppar
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
3032 Pipställ med p..
1800-tal, 9 st pipor, + extra delar. Höjd: 75 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
5211 Keramikplattor
Såld: 450 kr
Såldes den 8 december 2025
4210 Vinglas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 december 2025