Föremål som liknar älgar
9471 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2023
5122 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 oktober 2023
9191 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 31 juli 2023
3291 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 6 juni 2022
7500 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 december 2021
2112 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 22 november 2021
3584 Skulpturer
4 st, Älgar, modell äldre. Höjd: 18-32 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 14 juni 2021
7193 Skulptur
Lladro, Älgar. Höjd: 23 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 10 maj 2021
4049 Takarmatur
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020