Föremål som liknar ÖverfÃ¥ngsglas
3095 Bordslampfot
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 september 2024
9186 Skål
Pekingglas, överfångsglas, diameter: 16. Höjd: 7 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 5 augusti 2024
1025 Vas
Såld: 6.200 kr
Såldes den 25 mars 2024
7194 Ampel
1800-tal, kupa i överfångsglas. Höjd: ca 75 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 5 februari 2024
6225 Ampel
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 januari 2024
3369 Vas
Såld: 300 kr
Såldes den 15 januari 2024
5199 Bordslampa
Överfångsglas, jugendstil. Höjd: 42 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 2 oktober 2023
5061 Vas
Jugend, överfångsglas, ej signerad. Höjd: 15,5 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 1 maj 2023
7089 Vas
Överfångsglas, Legras. Höjd: 12 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 mars 2023