KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3108695

nr 310 8695

Blandteknik

R. Högfeldt, osignerad, barnporträtt, 21x19

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 april 2004

18/4 17:58:37 1      100 kr
19/4 13:33:26 2      Vinnande bud

Robert Högfeldt (1894-1984)
Svensk konstnär, illustratör och karikatyrist.