ÖVRIGT / Diverse / Vas 15396070

nr 1539 6070

Aldo Londi

(1911-2003), Italien

Vas, Italien. Höjd: 18cm

Kondition: slitage, skador

Aldo Londi, italiensk formgivare född 1911, död 2003.

Utrop:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 18:53:22

Aldo Londi

Läs mer om Aldo Londi