KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613203
nr 1361 3203
Georgij Fetcó
(1923-2001), Sverige
Oljemålning, "Avsågad olivträd". Signerad, daterad 1958. Olja på duk, 45x70 cm
måndag 23 november 2020
kl 19:14:27
Georgij Fetcó
Läs mer om Georgij Fetcó