KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342175
nr 1334 2175
Oidentifierad konstnär. Sydländskt landskap. Signerad. Olja på duk, 46x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:36:28
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr