KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 4079567
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blyerts etsningar fuktfläckar grafik hilding linnqvist mindre skador teckning
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blyerts etsningar fuktfläckar grafik hilding linnqvist mindre skador teckning
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22



