KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088212

nr 1708 8212

Anders Olsson, stilleben. Signerad. Olja på duk, 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 35x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 juni 2025
kl 20:51:55