KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186023

nr 1518 6023

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 74, stilleben. Olja på duk, 73x53 cm, yttermått inklusive ram: 83x63 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 januari 2023
kl 20:31:52