KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748028
nr 1674 8028
Malte Lidèn. Signerad, väg i vårlandskap. Olja på duk, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 58x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:33:18
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr