Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9223457



*

nr 922 3457


Träsnitt

Asien, motivet: 29 x 18


Utrop:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 3 november 2014
kl 19:49:25



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik linoleumsnitt träsnitt
  • 6445 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:06




Ladda ner broschyr