KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9223457
*
nr 922 3457
Träsnitt
Asien, motivet: 29 x 18
Utrop:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2014
kl 19:49:25
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik linoleumsnitt träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:06
*
Träsnitt
nr 922 3457
Träsnitt
Asien, motivet: 29 x 18
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2014 |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik linoleumsnitt träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:06



